Vai vīrietim vienmēr jāizmaksā sievietei?

Apollo
153 komentāri

Vai, dodoties uz satikšanos ar sievieti, vīrietim vienmēr ir jābūt tam, kurš norēķinās par maltīti un dzērieniem? Vai ir pieklājīgi, ja vīrietis ļauj sievietei «uzsaukt» pusdienas? Vai varbūt moderni ir katram maksāt par savu izvēlēto ēdienu?

Vai vīrietim vienmēr jāizmaksā sievietei?

Depositphotos.com

Šim jautājumam sarunu šovā «Starp mums runājot», kas jau rītvakar būs skatāms «STV Pirmā!» ekrānos, pievērsīsies žurnāla «Klubs» redaktors Aivars Pastalnieks. Viņš pēdējo gadu laika saskāries ar vairāku sieviešu viedokļiem, ka vīrieši nelabprāt izmaksā un ļoti biežas ir situācijas, kad, ieturot kopīgu maltīti, par to jānorēķinās sievietei. «Es to redzu arī darbā, kad manas kolēģes dodas intervēt sabiedrībā pazīstamus cilvēkus, tostarp aktierus, mūziķus, kuriem sabiedrībā ir ļoti labs tēls, ka viņi ir džentlmeņi. Izrādās, viņi ļauj, lai mana kolēģe viņiem «uzsauc» kafiju, cits pat vīnu. Tas man parasti uzdzen dusmas,» pārdomās dalās Aivars.

Tāpat viņš dzirdējis gadījumus, kad vīrietis uzaicina sievieti uz krogu un tad saka: «Atvaino, man palika nauda mājās. Es tev vēlāk atdošu!» Taču rēķins ir par kādiem 200 eiro. Vaicāts, vai pieklājības normas, kad, dodoties pusdienās kopā ar sievieti, vīrietim ir jāizmaksā, tiek ieaudzinātas ģimenē, Aivars atklās, ka viņam tas neesot mācīts: «Varbūt tāpēc, ka es pārstāvu citu paaudzi, bet man tas liekas pašsaprotami.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

15.12.2017
Ienākt apollo.lv