Vairāk nekā puse no strādājošajiem labprāt mainītu savu darba vietu, gatavi saņemt algu «aploksnē» Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Pēc irdarbs.lv lietotāju aptaujas ir noskaidroti šobrīd aktuālie viedokļi, kurus būtu derīgi uzzināt arī darba devējiem, kuri gatavojas tuvākajā laikā izsludināt vakances.

Tā, piemēram,  noskaidrots, ka vairāk kā puse no portāla lietotājiem (58,7%) strādā un atrodas labāka darba meklējumos, savukārt gandrīz trešā daļa portāla lietotāju (28,9%) aptaujas brīdī bija bez darba. Darba vai labāka darba meklējumos līdz ar to ir līdz pat 90% no lietotāju, kas izmanto internetu, lai uzzinātu par jaunākajām vakancēm. 

Aptaujāti par atalgojuma saņemšanas pieredzi, gandrīz piektā daļa respondentu (19,2%) atzina, ka visu vai daļu algas saņem tā saucamajā „aploksnē”.  Lielākā daļa aptaujāto (65,6%) algu saņem oficiāli. Zīmīgi, ka uz šo jautājumu nevēlējās atbildēt katrs sestais portāla lietotājs.

Tajā pašā laikā gandrīz ceturtā daļa aptaujāto portāla lietotāju (24,5%) piekristu visu vai daļu atalgojuma saņemt «aploksnē», bet vairums portāla lietotāju (71,6%) izvēlētos saņemt oficiāli noformētu un izmaksātu algu.

Vaicāti par gatavību strādāt ārpus Latvijas, gandrīz piektā daļa portāla lietotāju (23,8%) izteica gatavību darbam ārzemēs, savukārt gandrīz puse (56,5%) vēlējās nopietni apdomāt šādu piedāvājumu. Mazāk kā piektā daļa (16,3%) aptaujāto nepiekristu strādāt ārpus Latvijas. 

Portāls irdarbs.lv dibināts 2010.gada novembrī un ir viens no straujāk augošākajiem karjeras un darba portāliem Latvijā ar vienu no aktuālākajām darba meklētāju CV datu bāzēm Latvijā.

Vidēji mēnesī Irdarbs.lv apkopo 600 jaunas vakances. Vismaz vienu pakalpojumu, tai skaitā vakances bezmaksas izsludināšanu un pieeju CV datu bāzei, izmantojuši vairāk kā 1000 dažādi  darba devēji, savukārt vairāk kā 70 uzņēmumu izmanto PREMIUM servisa klasi.

Vairāk informācijas www.irdarbs.lv

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

16.12.2017
Ienākt apollo.lv