Valdība apstiprina pretterorisma plānus «Kuģis», «Lidmašīna» un «Objekts»

Apollo
0 komentāru

Valdība otrdien apstiprināja Drošības policijas (DP) Pretterorisma centra izstrādātos tipveida reaģēšanas plānus – Rīcības plānu kuģu, ostu un ostas iekārtu apdraudējumu gadījumā (Pretterorisma plāns «Kuģis»), Rīcības plānu civilās aviācijas gaisa kuģu un objektu apdraudējumu gadījumā (Pretterorisma plāns «Lidmašīna») un Rīcības plānu sauszemes objektu apdraudējumu gadījumā (Pretterorisma plāns «Objekts»).

Valdība apstiprina pretterorisma plānus «Kuģis», «Lidmašīna» un «Objekts»

Foto: Evija Trifanova/LETA

Par to portālam «Apollo» pavēstīja Drošības policijā.

Pretterorisma plāni «Kuģis», «Lidmašīna» un «Objekts» nosaka atbildīgo institūciju veicamos pasākumus gadījumos, ja teroristiskas darbības tiek vērstas pret kuģiem, ostām, ostu iekārtām, gaisa kuģiem, civilās aviācijas, sauszemes objektiem, vai arī šajos objektos ir sagrābti ķīlnieki.

Pretterorisma plānu «Kuģis» valdība apstiprināja 2008.gada 5.augustā, plānu «Lidmašīna» 2008.gada 9.septembrī, bet plānu «Objekts» 2009.gada 19.maijā.

DP Pretterorisma centrs šajos plānos ir veicis korekcijas ņemot vērā izmaiņas pretterorisma sistēmā iesaistīto institūciju vidū. Pretterorisma plānos veiktajām korekcijām ir precizējošs raksturs.

Pretterorisma plānu pārbaudei un pilnveidošanai, kā arī pretterorisma pasākumos iesaistīto institūciju reaģēšanas gatavības paaugstināšanai DP Pretterorisma centrs arī turpmāk plāno organizēt speciālas mācības un vingrinājumus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv