Valdība Jakānu pārceļ darbā uz Finanšu ministriju

Apollo
0 komentāru

Valdība otrdien atbalstīja atstādinātā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Dzintara Jakāna pārcelšanu darbā uz Finanšu ministrijas Nodokļu un muitas administrēšanas politikas departamenta direktora amatā uz nenoteiktu laiku.

Valdība Jakānu pārceļ darbā uz Finanšu ministriju

Foto: Lita Krone/LETA

Nomainot amatu, Jakānam tiks saglabāta līdzšinējā alga.

Savukārt VID ģenerāldirektora pienākumus līdz brīdim, kamēr tiks iecelts jauns VID vadītājs, turpinās pildīt Nelija Jezdakova.

Jau vēstīts, ka 12.janvārī Repše, izvērtējot disciplinārlietas izmeklēšanas komisijas atzinumu, nolēma rosināt atbrīvot Jakānu no ieņemamā amata.

Šādu ministra soli neatbalstīja vadības koalīcija, un Repše piekrita virzīt jautājumu par Jakāna rotāciju darbam jaunizveidojamā FM departamentā. Pagājušajā nedēļā valdība noraidīja Repšes priekšlikumu, taču vienojās to izskatīt atkārtoti pēc nedēļas.

Pagājušā gada 22.oktobrī ar Repšes lēmumu Jakāns tika atstādināts no VID ģenerāldirektora pienākumu pildīšanas. Šāds lēmums pieņemts, jo Jakāns uzdotajā laikā «apzināti nav izpildījis Repšes rīkojumus». Kopumā pret Jakānu ierosinātas trīs disciplinārlietas, kas apkopotas vienā.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv