Valdība pievīlusi lielu investoru

Apollo
0 komentāru

Līdz ar Latvijas valdības atteikumu realizēt iepriekš izsludinātos lidostas «Rīga» attīstības plānus, apturēti vērienīgā biznesa parka «Rixport» būvniecības darbi.

Valdība pievīlusi lielu investoru

Foto: LETA

«Projekts apturēts divu iemeslu dēļ,» laikrakstam «Telegraf» pavēstījis «Rixport» direktors Ilmārs Samsonovs. «Pirmkārt, tas ir nepārtraukti mainīgās valsts ekonomiskās situācijas dēļ. Mums nemitīgi jārisina sarunas ar celtniekiem — būvniecības izmaksas krītas, kam jāatspoguļojas arī līgumā. Pašlaik nav jēgas turpināt celtniecības darbus par cenām, kas figurē iepriekš noslēgtajā līgumā. Otrkārt, nemitīgi tiek mainīts plānojums, un principā nav skaidrs, kā tālāk projektu attīstīt.»

Iemesls, kādēļ «Rixport» plānojumā nemitīgi jāveic korekcijas, ir acīmredzams — tas ir lidostas «Rīga» stingra stratēģiskā attīstības plāna trūkums, un tieši ar lidostu «Rīga» biznesa parka investori saistīja savus nākotnes plānus.

«Plānošana ir vissvarīgākais jautājums. Mainoties lidostas plāniem, pārmaiņas piedzīvo arī biznesa parks. Mēs nevaram sākt nopietnus darbus, ja pati lidosta vēl nezina, kas tiks būvēts un kā,» intervijā laikrakstam sacīja Samsonovs.

Ilmārs Samsonovs apgalvo, ka izteikt pretenzijas valstij investori negatavojoties.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
18

2017. gada 18. oktobris

Vārda dienas

Ronalds, Rolands, Rolanda, ErlendsEriands, Ronaldo, Ronijs, Ronta, Ronvalds, Ronalda, Rona, Eriens, Lukass, Lūkass, Railands, Rolande, Rolans, Rolanta, Rolāns, Kaups

Valūtu kursi

18.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv