Valdības veidošana notiek kā TV šovs; zināma partija, kas uzvarēs Video

Apollo
95 komentāri

Jaunas valdības veidošanas process atgādina televīzijas šovu, kura ēnā palikuši iepriekšējie skandāli un neatrisinātās lietas, uzskata Rīgas Stradiņa universitātes dekānes, profesore Ilga Kreituse.

Valdības veidošana notiek kā TV šovs; zināma partija, kas uzvarēs

Foto: Evija Trifanova/LETA

«Valdības veidošanas process ir ieguvis ļoti savdabīgu, tādu zināmu TV šovu elementu izpausmi, jo nav pirmā reize, uz iepriekšējām vēlēšanām «Saskaņas centrs» izvirzīja divus premjera amata kandidātus, bet šoreiz «Vienotība» izvirzījusi jau trīs premjera amata kandidātus. Te jāpiekrīt [ZZS Saeimas frakcijas vadītājam Augustam] Brigmaņa kungam, ka tas atgādina skaistumkonkursu, kur žūrijas vietā ir Valsts prezidents,» teic Kreituse.

Kreituse norāda, ka patlaban tiek daudz runāts par jaunu valdību, taču netiek prasīta atbildība no iepriekšējiem valdības locekļiem.

«Mēs tagad runājam par jaunu valdību, bet aizmirtam par Valsts ieņēmumu dienesta skandālu, Jezdakovas kundzes tēls ir pazudis no TV ekrāniem. Stabiņas jautājums ir palicis neatrisināts. Tieši tāpat jautājums par KNAB,» sacīja viņa.

Vienlaikus Kreituse pauž pārliecību, ka jau tagad zināms, kuras partijas pārstāvis ieņems Ministru prezidenta amatu.

«To, ka tas būs «Vienotības» pārstāvis, man šķiet, vairs neviens nešaubās, jo šobrīd parlamentā diemžēl vairs nav citas partijas, kas varētu izvirzīt savu premjera amata kandidātu,» norāda viņa.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

14.12.2017
Ienākt apollo.lv