Valentīndienā Rīgā uzstāsies hita «Stolen Dance» izpildītāji «Milky Chance» Video

Apollo
3 komentāri

Rīgā 14. februārī koncertzālē «Palladium» uzstāsies vācu nu-folk apvienība «Milky Chance».

Valentīndienā Rīgā uzstāsies hita «Stolen Dance» izpildītāji «Milky Chance»

Foto: Publicitātes foto

Sagrozījuši galvas miljoniem cilvēku Eiropā un ārpus tās ar savu debijas singlu «Stolen Dance», «Milky Chance» šogad laiduši klajā jaunu albumu «Blossom» ar daudz nobriedušāku skanējumu, kas gan nav licis pazaudēt mūziķu radošo rokrakstu.

Šobrīd šķiet gandrīz vai neticami, ka «Milky Chance» debijas hits «Stolen Dance» un tam sekojošais albums «Sadnecessary» tika ierakstīts pavisam vienkāršā, mājās izveidotā ierakstu studijā, un pirmie grupas fani uzradās, pateicoties mūziķu «YouTube» kontam. Taču pavisam drīz folktronikas projekts kļuva populārs vispirms dzimtajā Vācijā, pēc tam citviet Eiropā un guva nozīmīgu masu mediju ievērību, pateicoties vokālista Klemensa Rēbeina (Clemens Rehbein) nazālā vokāla lieliskajam apvienojumam ar viņa kolēģa Filipa Dauša (Philipp Dausch) radītajiem vienkāršajiem, viegli izdejojamiem ritmiem. Tālāk sekoja vispasaules turneja, atzinība ne tikai Eiropā, bet arī otrpus okeānam, kā arī simtiem miljonu «YouTube» skatījumu.

Ja sākotnēji Milky Chance bija divu labu draugu projekts, tad uz otrā albuma «Blossom» ierakstīšanas laiku viņiem pievienojās arī ģitārists Antonio Gregers (Antonio Greger), piešķirot grupas skanējumam jaunu dinamiku un vitālāku skanējumu. Albums «Blossom» pilnībā atspoguļo mežonīgo enerģijas lādiņu, kas jūtams apvienības koncertos – lai arī melodijas ir liriskas, vienkāršas, reizēm pat maigas un sentimentālas, tajā pašā laikā ritma sekcija un elektronikas elementi padara tās par īstu ballīšu mūziku.

Jaunā albuma «Blossom» noskaņu vislabāk raksturo tā pirmais singls «Cocoon», kura oficiālajā videoklipā skatītājs no Latvijas pamanīs gan atpazīstamas vietas, gan zināmas sejas. Klips filmēts Rīgā, tā režisors ir latvietis Dāvis Sīlis, un video filmēšanā piedalījušies vairāki latviešu aktieri Elīna Vaska, Ivars Puga, Anete Saulīte, Kaspars Zāle un citi. Kopš ievietošanas «YouTube», video ir jau vairāk nekā 15 miljoni skatījumu.

Biļetes uz «Milky Chance» koncertu pārdošanā nonāks piektdien, 15. septembrī.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv