«Valmiera» BBL spēlē uzvar Tartu «Rock»

Baltijas Basketbola līgas (BBL) elites divīzijas spēlē piektdien klubs «Valmiera» savā laukumā ar rezultātu 88:74 (22:17, 25:19, 18:19, 23:19) guva panākumu cīņā pret Igaunijas vienību Tartu «Rock».

Sandis Amoliņš

Pēc pirmās ceturtdaļas valmieriešu pārsvars bija pieci punkti (22:17), bet nākamajās desmit minūtēs laukuma saimnieki vēl vairāk palielināja rezultāta starpību, sasniedzot jau 11 punktu robežu. Spēles turpinājumā mājinieki iekrāto handikapu noturēja, izcīnot otro uzvaru šīs sezonas BBL elites divīzijas turnīrā.

Rezultatīvākais valmieriešu rindās ar 24 punktiem un desmit izcīnītām atlēkušajām bumbām bija amerikāņu leģionārs Deivīns Deiviss, savukārt 18 punkti Jura Andžejevska kontā.

Savukārt viesu komandas labā ar 17 punktiem spēles protokolā atzīmējies Tods Abernetijs.

Pēc šīs uzvaras «Valmiera» BBL elites divīzijas kopvērtējumā pacēlās uz sesto vietu ar divām uzvarām piecās spēlēs, bet «Rock» basketbolisti septiņos šosezon aizvadītajos mačos izcīnījuši divas uzvaras un turnīra tabulā saglabā ceturto pozīciju.