Valmierā būvēs atkritumu apglabāšanas krātuvi

Apollo
0 komentāru

8. decembrī Valmierā starp SIA «Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija» un AS «SCO Centrs» tika parakstīts būvdarbu līgums «II kārtas atkritumu apglabāšanas šūnas izbūve un atkritumu mehāniskās priekšapstrādes centra izveide poligonā «Daibe»». Līgums tiks īstenots Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta «Ziemeļvidzemes reģiona sadzīves atkritumu apsaimniekošanas projekta III kārta. Poligona «Daibe» infrastruktūras pilnveidošana» ietvaros.

Līguma ietvaros paredzēts izbūvēt nākamo atkritumu apglabāšanas krātuvi, kas kalpos atkritumu noglabāšanai pēc pirmās krātuves piepildīšanas. Tāpat paredzēts arī izveidot atkritumu mehāniskās priekšapstrādes centru, kas sastāv no laukuma ar cieto segumu un angāra. Šajā angārā tiks izvietotas iekārtas, kas tiks iegādātas šā projekta ietvaros un ar kurām pēc projekta realizācijas varēs veikt sadzīves atkritumu šķirošanu un priekšapstrādi pirms atkritumu noglabāšanas.

Līguma kopējās izmaksas ir 2 192 520 latu, no tām 1 540 200 latu finansē Eiropas Savienība, 652 320 latu iegulda ZAAO.

Visus darbus paredzēts veikt 2010. gadā.

 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
23

2017. gada 23. oktobris

Vārda dienas

Dainis, Dainida, DainaJevlampija, Deimons, Deimonds, Dainors, Dainīte, Dainita, Dainārs, Dainarts, Dainars, Daimons, Daimonds, Daimona

Valūtu kursi

23.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv