«Valmiera» izbraukumā pārspēj «Baronu»

Latvijas Basketbola līgas pirmās divīzijas spēlē šovakar BK «Valmiera» viesos ar 71:64 pieveica «Barons» komandu.

Sandis Amoliņš

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 21 punktu un deviņām atlēkušajām bumbām bija Devīns Deiviss, 16 punktus pievienoja Juris Andžejevskis, bet 11 punktus sakrāja Jānis Graudiņš. «Barons» komandā ar 21 punktu izcēlās Oricevejinmi Efedžuku, bet 12 punktus guva Aleksejs Zorins.

Pirmā puslaika pēdējās četrās minūtēs «valmierieši» veica 9:0 izrāvienu un lielajā pārtraukumā devās ar deviņu punktu pārsvaru (32:23). Trešajā ceturtdaļā viesu pārsvars vairākas reizes sasniedza pat 16 punktus, tomēr pirms pēdējās ceturtdaļas Valmieras komandai bija vairs tikai +4 (48:44). Pēdējās ceturtdaļas sākumu labāk aizvadīja «Valmieras» basketbolisti, kuri ieguva 12 punktu pārsvaru un nosargāja uzvaru līdz pat mača beigām.

«Barons» ar desmit uzvarām 12 spēlēs saglabā otro vietu LBL kopvērtējumā, bet BK «Valmiera» ar septiņām uzvarām 12 mačos ir ceturtajā vietā.