«Valmiera» izcīna uzvaru Liepājā

Latvijas Basketbola līgas pirmās divzīvijas spēlē SK «Valmiera» šovakar viesos ar 86:72 pārspēja «Liepājas lauvu» basketbolistus.

Ainars Bagatskis

Valmieras kluba labā 22 punktus guva amerikāņu leģionārs Ronalds Klārks, 18 punktus sakrāja Ingus Bankevics, bet 13 punktus pievienoja Aivens Eliots. «Liepājas lauvu» sastāvā ar 22 punktiem izcēlās Jevgeņijs Kosuškins, 15 punktus guva Kērtiss Nešs, bet 12 punkti Artūra Štālberga rēķinā.

Pēc līdzīgas pirmās ceturtdaļas, otrajā ceturtdaļā valmieriešiem izdevās atrauties un lielajā pārtraukumā doties ar 13 punktu pārsvaru (42:29). Trešajā ceturtdaļā SK «Valmiera» ieguva 19 punktu pārsvaru (66:47), bet pēdējās desmitminūtes vidū viesiem bija jau +25 (82:57). Un tikai pēdējās minūtēs veiktais izrāviens ļāva liepājniekiem padarīt rezultāta starpību nedaudz pieklājīgāku.

Pēc aizvadītā mača gan SK «Valmiera», gan «Liepājas lauvām» ir identiska bilance - deviņas uzvaras un pieci zaudējumi, kas ļauj dalīt ceturto vietu kopvērtējumā.