«Valmiera» tikai ar -7 zaudē «Lietuvos Rytas»

«Mastercard» Baltijas Basketbola līgas (BBL) elites divīzijas mačā šodien BK «Valmiera» savā laukumā ar 72:79 (21:20, 17:19, 18:19, 16:21) cienīgi zaudēja pagājušās sezonas Lietuvas, BBL, kā arī Eiropas kausa čempioniem Viļņas «Lietuvos Rytas».

Sandis Amoliņš

Šajā mačā mājinieku labā Devīns Deiviss guva 23 punktus un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, Juris Andžejevskis izcēlās ar 14 punktiem, bet Jāņa Kaufmaņa rēķinā bija 12 punkti. «Lietuvos rytas» labā Stepons Babrausks guva 18 punktus, bet Dežans Borovņaks izcēlās ar 15 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām.

Vēl divas minūtes pirms trešās ceturtdaļas beigām BK «Valmiera» bija vadībā ar 56:52, tomēr līdz tās noslēgumam mājinieki šo pārsvaru nespēja nosargāt un pirms pēdējās ceturtdaļas «Lietuvos Rytas» bija pārņēmuši vadību (56:58). Ceturtās ceturtdaļas sākumā viesi savu pārsvaru palielināja līdz 66:58 un līdz mača beigām «Valmiera» tā arī nespēja atspēlēties.

BBL elites divīzijas kopvērtējumā pēc šī mačā «Lietuvos Rytas» ar desmit uzvarām desmit aizvadītajās spēlēs ieņem pirmo vietu, bet BK «Valmiera» ar trīs panākumiem deviņos mačos ir sestajā vietā.

Jau ziņots, ka «Lietuvos Rytas» basketbolisti vēl pirmdien aizvadīja spēli Igaunijā, kur ar 96:74 pārliecinoši pieveica Tartu «Rock» komandu.