«Valmiera» tikai papildlaikā zaudē «Žalgirim»

Basketbola klubs «Valmiera», esot lielāko daļu spēles vadībā, tikai pagarinājumā izlaida uzvaru no rokām, ar 81:84 (26:17, 18:25, 15:14, 15:20, 10:13) piekāpdamies Lietuvas vicečempioniem Kauņas «Žalgiris» «MasterCard» Baltijas Basketbola līgas (BBL) elites divīzijas turnīra mačā.

Jau pēc pirmās ceturtdaļas "valmierieši" bija iekrājuši deviņu punktu pārsvaru (26:17), un arī cīņas turpmākajā gaitā lielākoties vadības grožus turēja savās rokās. Pusotru minūti pirms pamatlaika beigām «Žalgiris» ieguva trīs punktu pārsvaru (71:68), taču pusminūti pirms tiesneša beigu svilpes Jānis Kaufmanis ar trīspunktu metienu panāca izlīdzinājumu 71:71 un spēles uzvarētāju nācās noteikt pagarinājumā, kur nedaudz meistarīgāki tomēr izrādījās laukuma saimnieki.

Rezultatīvākais «Žalgiris» komandā ar 25 punktiem bija Markuss Brauns, bet "valmieriešiem" 21 punkts un septiņas atlēkušās bumbas Deivīna Deivisa kontā.

Ar 14 uzvarām 16 spēlēs «Žalgiris» ieņem otro vietu BBL elites divīzijas kopvērtējumā, bet BK «Valmiera» ar pieciem panākumiem 15 mačos atrodas astotajā vietā.