«Valmieras pienam» bronza

«Valmieras piena» spēlētāji svētdien izcīnīja bronzas godalgas Latvijas basketbola līgas (LBL) čempionātā, sērijā par trešo vietu arī trešajā mačā spraigā tā izskaņā uzvarot «Bumeranga/Gulbenes/ASK» komandu.

Svētdienas mačā valmierieši savā laukumā bija pārāki ar 92:89 (25:20, 22:15, 19:33, 26:21), visā sērijā triumfējot ar 3-0.

Pirmajā mačā «Valmieras piens» savā laukumā uzvarēja pārliecinoši ar 112:82, bet otrajā spēlē izbraukumā pretiniekus pieveica ar 86:79.

Labākais valmieriešu sastāvā svētdienas spēlē bija Jevgeņijs Kosuškins, kas guva 23 punktus, izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, piecas reizes rezultatīvi piespēlēja un divas reizes bloķēja pretinieku metienus. 21 punktu bronzas medaļu ieguvēju labā guva Justs Česnavičs.

Savukārt «Bumeranga/Gulbenes/ASK» rindās rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Ingus Bankevics.

Svētdienas mačs bija šajā Latvijas basketbola līgas čempionātā pēdējais, jo čempionvienība noskaidrojās sestdien — sesto reizi pēc kārtas šo titulu ieguva «Ventspils», kas finālsērijā ar 4-0 pārspēja «Barona»/LU komandu.

Šīs sezonas LBL izslēgšanas spēļu turnīru «Bumerangs/Gulbene/ASK» sāka no ceturtdaļfināla, kurā ar 2-0 uzvarēja «Līvu alus/Liepājas» komandu. Savukārt pusfinālā Gulbenes klubs ar 0-2 zaudēja LBL «Ventspilij».

Regulārā čempionāta trešās vietas ieguvēja «Valmieras piens» ceturtdaļfinālā nespēlēja, bet pusfināla sērijā ar 0-2 zaudēja «Baronam»/LU.