Valmieras rokfestivālā varēs sekot līdzi futbolam

Apollo
0 komentāru

4. jūnijā Valmieras rokfestivāla apmeklētāji varēs sekot līdzi futbola spēlei starp Krieviju un Latviju.

Dienā, kad notiek Valmieras rokfestivāls, Latvijas futbola izlase plkst.17 Sanktpēterburgā aizvadīs kvalifikācijas spēli ar Krievijas valstsvienību. No spēles iznākuma būs atkarīgs, vai Latvijai būs iespēja tikt Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā.

Uz lielā ekrāna starp dažādu grupu uznācieniem tiks parādīts spēles rezultāts un no skatuves tiks komentēti pēdējie notikumi laukumā. Starp grupu uznācieniem uz lielā ekrāna iecerēts nodrošināt arī pieslēgumu spēles tiešraidēm, taču šāda iespēja ir atkarīga no uztveramā attēla kvalitātes.

Tiklīdz būs izmaiņas futbola spēles rezultātā, koncerta apmeklētāji par to tiks nekavējoties informēti dziesmu starplaikos.

Šogad Valmieras rokfestivāls notiek jūnijā, nevis maija pēdējā sestdienā, kā tas notika līdz šim. Šādas izmaiņas veiktas, lai izvairītos no aukstuma, ņemot vērā, ka šogad neparasti vēlu iestājās pavasaris un festivāls notiek brīvā dabā. Arī turpmāk Valmieras rokfestivāls ieplānots jūnija pirmajā nedēļas nogalē, informē pasākuma organizators Aigars Krēsla.

Valmieras rokfestivālā uzstāsies 17 grupas šādā secībā: «Paralēle», «Age of Stones», «Indigo», «VIP», «Double Faced Eels», «Santcimony», Džonijs Salamanders un Meldra, «Finx», Fēlikss Ķiģelis, «Melo M», «Jumprava», «Z — Scars», «The Hobos», «RAP», «Opus Pro», «Līvi», Dons.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv