Valsts Kontrole Liepājas pilsētas domei nolēmusi piešķirt Atzinības rakstu

Apollo
13 komentāri

Izvērtējot Liepājas pašvaldības darbību, Valsts kontrole ir nolēmusi piešķirt Liepājas pilsētai Atzinības rakstu par paveikto darbu un atbalstu revīzijas pierādījumu izvērtēšanā.

Valsts Kontrole Liepājas pilsētas domei nolēmusi piešķirt Atzinības rakstu

Foto: EuroSlice, CC BY-NC 2.0

Valsts kontrole finanšu revīzijā skatīja jautājumus par 2015. gada valsts un pašvaldību budžetu un publiskajos reģistros sniegtās informācijas kvalitāti. Lai gūtu pilnīgāku priekšstatu par konstatēto neatbilstību iemesliem, tika aptaujāti visu pašvaldību vadītāji.

«Liepājas pilsētas pašvaldība proaktīvi iesaistījās un sniedza revīzijas gaitā būtisku informāciju par praksē pastāvošajiem nepilnību piemēriem. Tas deva iespēju Valsts kontrolei gūt pilnīgāku priekšstatu par konstatēto neatbilstību iemesliem un sniegt ieteikumus sabiedrības nodrošināšanas ar aktuālu valsts nozīmes reģistru informāciju sekmēšanai. Mēs pateicamies Liepājas pilsētas pašvaldības vadībai un darbiniekiem par operatīvo un profesionālo sadarbību,» rakstīts Valsts kontroles atsūtītajā paziņojumā.

Kā portālu «Apollo» informē Liepājas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa, atzinības raksta pasniegšana notiks šī gada 13. jūnijā Valsts kontroles telpās, Skanstes ielā 50, Rīgā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

16.12.2017
Ienākt apollo.lv