Valsts policija turpina meklēt Liepājā bezvēsts pazudušo sievieti Video

Apollo
4 komentāri

Valsts policija turpina meklēt pirms nedēļas Liepājā pazudušo Staņislavu Ivanovu, portāls «Apollo» uzzināja policijā. 

Valsts policija turpina meklēt Liepājā bezvēsts pazudušo sievieti

Foto: Valsts policija

Ceturtdien paies nedēļa, kopš Valsts policijā ir saņemts iesniegums par to, ka no savas dzīvesvietas Liepājā, Klaipēdas ielā izgāja 1936. gadā dzimusī Staņislava Ivanova.

Jau no dienas, kad saņemts iesniegums, Valsts policija uzsāka sievietes meklēšanas darbus, iesaistot tajos arī Nacionālos bruņotos spēkus un helikopteru, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Liepājas pilsētas Pašvaldības policiju un «G4S Latvia» apsargus.

Līdz šim, diemžēl, meklēšana nav vainagojusies panākumiem. Paralēli meklēšanas darbiem notiek aktīva izmeklēšana. Valsts policijai ir vairākas versijas par to, kas varēja notikt ar sievieti, kuras kriminālprocesa ietvaros tiek pārbaudītas. Tāpat arī vairākas Valsts policijas amatpersonas izskata pieprasītos videomateriālus lai saprastu, uz kuru pusi sieviete varētu būt devusies.

Vienā no videomateriāliem sieviete redzama 20. augustā. Īpaši vēlamies izcelt sievietes pazīmes – sieviete ir 150 cm gara, un pārvietojas raitā solī, salīkusi uz priekšu.

Policija aicina iedzīvotājus rūpīgi apskatīt videomateriālā redzamo sievieti un informēt Valsts policiju (zvanot pa tālruni 110), ja šo kāds ir redzējis šo sievieti laika posmā no 20. augusta Liepājā vai kādā citā pilsētā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv