Valsts policijas koledžā apmācīs policistus no Afganistānas

Apollo
0 komentāru

Valsts policijas koledžā nākamnedēļ notiks apmācības četriem Afganistānas Farjabas provinces Kriminālpolicijas nodaļu vadītājiem un vienam Farjabas provinces Prokuratūras izmeklēšanas nodaļas prokuroram.

Valsts policijas koledžā apmācīs policistus no Afganistānas

Foto: Apollo, R.Oliņš

Afganistānas pārstāvjiem paredzēts piecu dienu mācību kurss, kas aptvers atsevišķus kriminālizmeklēšanas aspektus - taktiku un meklēšanu, kā arī ekspertu darba specializāciju, informē Iekšlietu ministrijā.

Mācības vadīs koledžas direktors Aigars Evardsons, Kriminālistikas katedras vadītāja Aelita Zīle, Kriminālistikas katedras docents Uno Stangvils, Kriminālistikas katedras lektors Pēteris Kločaņiks un Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes Narkotiku apkarošanas biroja priekšnieks Kārlis Dombrovskis.

Vizītes laikā pārstāvjiem no Afganistānas ir paredzēts tikties arī ar policijas priekšnieku Valdi Voinu, Galvenās Administratīvās pārvaldes priekšnieku Arti Velšu, Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšniekam Raulu Kviesīti un Galvenās Kārtības policijas pārvaldes priekšnieku Andri Dzeni.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv