Valsts prezidenta kanceleja veidos jaunu mājaslapu

Apollo
23 komentāri

Valsts prezidenta kanceleja izsludinājusi iepirkumu par jaunas mājaslapas izstrādi un uzturēšanu, liecina kancelejas mājaslapā publicētā informācija.

Valsts prezidenta kanceleja veidos jaunu mājaslapu

Foto: Ekrānuzņēmums

Iepirkuma tehniskā specifikācija ir ļoti plaša - jaunajai mājaslapai jābūt ar pievilcīgu dizainu, tās navigācijai jābūt ērtai un pārskatāmai, tajā jāatrodas vispusīgam un saistošam saturam, tehniskajiem risinājumiem jābūt ilgtspējīgiem, jābūt augstai drošībai, plašām datu attēlošanas iespējamībai u.tml. Līdzīgi kā patlaban jaunā mājaslapa būs pieejama trīs valodās - latviešu, krievu un angļu. Turklāt pie rakstiem iecerēta iespēja sniegt lietotāju komentārus.

Valsts prezidenta preses sekretāre Līga Krapāne aģentūrai LETA sacīja, ka iepriekšējā mājaslapa izstrādāta 2005.gadā. Tā kā šajā laikā notikusi strauja tehnoloģiska attīstība, pieņemts lēmums veidot jaunu mājaslapu.

«To plānots veidot, vairāk orientējoties uz ērtību, draudzīgumu un pieejamību lietotājiem, lai tādējādi palielinātu mājaslapas apmeklētāju skaitu un informācijas plūsmu par Valsts prezidenta darbību un aktualitātēm. Mērķis ir arī padarīt mājaslapu vizuāli mūsdienīgāku, tostarp pielāgojot izmantošanai aizvien plašāk lietotajās mobilajās ierīcēs un cilvēkiem ar redzes traucējumiem, mājaslapā integrēt sociālajos tīklos publicēto informāciju, kā arī veidot ciešāku komunikāciju ar mājaslapas apmeklētājiem,» sacīja Krapāne.

Interesenti savus piedāvājumus iepirkumā var iesniegt līdz 7.maijam. Pagaidām netiek atklāts, cik provizoriski varētu izmaksāt jaunās mājaslapas izveide un kad tā varētu būt pieejama interesentiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv