Valsts prezidents 1. septembrī apmeklē divas skolas Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

1.septembrī, sākoties jaunajam mācību gadam, Valsts prezidents Valdis Zatlers un Lilita Zatleres kundze viesojās divās skolās – Rīgas 2.ģimnāzijā un Olaines 2.vidusskolā, lai novēlētu veiksmes jaunajā mācību gadā gan skolēniem, gan skolotājiem, portālam «Apollo» pavēstīja Prezidenta preses dienests.

Pēc divu gadu ilgās skolas pārbūves Rīgas 2.ģimnāzija vēra durvis mācībām atjaunotā izskatā un ģimnāzijas statusā, kā arī ar jaunu skolas karogu. Atzīmējot ģimnāzijas statusa atgūšanu, Valsts prezidents uzsvēra, ka Rīgas 2.ģimnāzija ir pirmā latviešu ģimnāzija Latvijā. Turpinot savu uzrunu par skolas nozīmi, Valdis Zatlers norādīja: «Skola nav tikai izglītības templis, bet arī mūsu valsts nākotnes templis. Kāda būs mūsu skola? Tas ir atkarīgs no skolotājiem un skolēniem, jo jūs būsiet tie, kas skolā iemācīsies pārvaldīt mūsu mežu bagātības, pārvaldīt mūsu ostas, attīstīt mūsu zinātni un pārvaldīt mūsu valsti. Mūsu valsts nākotne ir jūsu rokās.»

Valsts prezidents iepazinās ar izremontētajām ģimnāzijas telpām un skolas arhitekta lūgts kopā ar absolventu novēlējumiem uz sienas atstāja arī savu – «skolas ēkā viss ir sācies, mūžu dzīvo, mūžu mācies!»

Tāpat, lai novēlētu labas sekmes jaunajā mācību gadā, Valdis Zatlers viesojās Olaines 2.vidusskolā. Valsts prezidents apveica vidusskolu ar Zaļā karoga saņemšanu, jo skola aktīvi darbojusies kā viena no Latvijas ekoskolām, un aicināja saglabāt Latviju tīru, zaļu un gudru.

Pēc svinīgās pirmās mācību dienas ceremonijas Valsts prezidents tikās ar skolēniem, vecākiem un skolotājiem, kā arī iepazinās ar skolu. Sarunā Valsts prezidents atzina, ka Olaines 2.vidusskola patīkami pārsteidz ar pozitīvo gaisotni. Viņš cildināja skolu par tās lepnumu saistībā ar Zaļo karogu un labo mācību darba organizāciju.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv