Valsts prezidents: jātaupa katru dienu un visos resoros

Apollo
0 komentāru

Valsts joprojām nav izkļuvusi no krīzes, tādēļ jāturpina ievērot «finanšu disciplīna» ikdienas. Tā Valsts prezidents Valdis Zatlers uzsvēra, atbildot uz žurnālistu jautājumiem, pēc tikšanās ar premjeru Valdi Dombrovski (JL).

Valsts prezidents: jātaupa katru dienu un visos resoros

Foto: Apollo, R.Oliņš

Otrdien finanšu ministrs Einars Repše (JL) pauda tādu satraucošu informāciju par to, ka mums Latvijā ir problēmas ar finanšu disciplīnu. Vai Jūs arī kā prezidentu šī informācija satrauc un vai nebūtu beidzot laiks paziņot, kā mēs finanšu disciplīnu ievērosim, proti, samazināsim budžeta deficītu?

«Mēs neesam vēl izkļuvuši no tās ekonomikas lejupslīdes, kura sākās jau pirms pusotra gada. Finanšu disciplīna ir viens no galvenajiem instrumentiem, kā šo krīzi pārvarēt. Tas ir ikdienas jautājums, un tas nav kampaņu jautājums. Mums ir jātaupa katru dienu un visos resoros. Tā kā es domāju, ka Ministru prezidents jums pastāstīs, kādi ir tieši tie pasākumi un kādi ir valdības pasākumi, lai finanšu disciplīna būtu katra ierēdņa, katra atbildīgā ministra, jebkura valsts darbinieka ikdienas mērķis,» atbildēja prezidents.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv