Valsts toksikoloģijas centrā ik dienu sniegta palīdzība ap 10 alkohola lietotājiem

Apollo
0 komentāru

Svētku laikā ik dienu Valsts toksikoloģijas centrā pēc palīdzības vērsušies aptuveni 10 cilvēki ar alkohola izraisītām veselības problēmām, aģentūra LETA uzzināja toksikoloģijas centra uzņemšanas nodaļā.

Kā pastāstīja dežurējošā darbiniece, jaunākajam pacientam, kurš nonāca centrā, bija 20 gadi, bet vecākajam — vairāk nekā 70 gadi. Daļa cietušo pēc palīdzības sniegšanas atlaisti mājās, bet vairāki turpina ārstēšanos.

Veselības traucējumus pārsvarā izraisījusi pārmērīga alkohola lietošana savienojumā ar pārēšanos, kā arī neierastas pārtikas lietošanu uzturā. Palīdzība sniegta arī ārzemju pilsoņiem, kas svētku laikā pārēdušies šašliku, kā arī lietojuši alkoholu, kā rezultātā viņiem sākusies vemšana.

23. jūnijā cietuši skaits esot bijis nedaudz mazāks nekā parasti, ko mediķi skaidro ar iedzīvotāju došanos ārpus pilsētas. Šodien pacientu daudzums atgriezies «ierastajā līmenī». Daļa no tiem ir bezpajumtnieki, par kuriem līdzpilsoņi, pamanījuši viņus guļam ielās vai sētmalēs, paziņojuši medicīnas darbiniekiem.

Īpaši smagu saindēšanās gadījumu toksikoloģijas centra pacientiem neesot, tiesa atsevišķi cietušie nogādāti slimnīcā pat pēc vairāku mēnešu ilgas alkohola lietošanas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv