Valteram 12 punkti «DKV Joventut» uzvarā

Spānijas čempionāta spēlē trešdien 12 punktus guva latvietis Kristaps Valters, bet viņa pārstāvētā Badalonas «DKV Joventut» komanda ar 97:95 sīvā cīņā pārspēja «Lagun Aro».

Kristaps Valters

Valters spēlēja 20 minūtes, kuru laikā realizēja vienu no trim divpunktu metieniem, trīs no četriem tālmetieniem un vienu no diviem soda metieniem. Tāpat viņš izdarīja trīs rezultatīvas piespēles un maču noslēdza ar efektivitātes koeficientu +12.

Kārtējo zaudējumu piedzīvoja Jāņa Blūma pārstāvētā Bilbao «Bizkaia» komanda, kas ar 73:79 atzina «Xacobeo Blu:Sens» pārākumu.

Blūms šoreiz spēlēja 13 minūtes, kuru laikā guva astoņus punktus, trāpot abus izpildītos divpunktu metienus, vienu no trim tālmetieniem un vienu no diviem soda metieniem. Tāpat Blūms atdeva divas rezultatīvas piespēles, kas kopā deva piecus efektivitātes koeficienta punktus.

Tikmēr uzvaru izcīnīja Kaspara Bērziņa pārstāvētā «Fuenlabrada» komanda, kas ar 87:83 pieveica Valjadolidas «Blancos De Rueda». Bērziņš, kurš vismaz uz laiku ir izslēgts no pamatkomandas, šai spēlei atkal nebija pieteikts.

Ar desmit uzvarām 15 mačos «DKV Joventut» kopvērtējumā pēc šī mača ieņem piekto vietu, «Fuenlabrada» ar sešām uzvarām pakāpās uz 14. vietu, bet priekšpēdējo, 17. vietu ar četriem panākumiem ieņem «Bizkaia» komanda.