Valteram uzvara, Blūmam zaudējums

Spānijas augstākās basketbola līgas (ACB) čempionāta spēlē svētdien 12 punktus guva latviešu saspēles vadītājs Kristaps Valters, palīdzot «Fuenlabrada» komandai savā laukumā ar rezultātu 103:80 pieveikt Saragosas «Cai» vienību.

Kristaps Valters.

Valters laukumā pavadīja 22 minūtes, kuru laikā realizēja divus no pieciem divpunktu metieniem, divus no trim izmestajiem tālmetieniem, kā arī divus no trim soda metieniem. Vēl šajā mačā Valters izdarīja piecas rezultatīvas piespēles, izcīnīja četras atlēkušās bumbas, pārtvēra divas pretinieka piespēles un nopelnīja četras personiskās piezīmes.

Citā spēlē svētdien zaudējumu piedzīvoja Jāņa Blūma pārstāvētā Bilbao «Iurbentia Basket» komanda, kas izbraukumā ar 73:84 atzina Malagas kluba «Unicaja» pārākumu.

Blūms laukumā pavadīja 21 minūti, kuru laikā guva piecus punktus, realizējot vienīgo izmesto divpunktu metienu, kā arī vienu no četriem trīspunktu metieniem. Latvietis izcīnīja četras bumbas zem groziem, izpildīja divas rezultatīvas piespēles un nopelnīja trīs personiskās piezīmes.

ACB čempionāta kopvērtējumā klubs «Fuenlabrada» ar desmit uzvarām sezonas 20 aizvadītajās spēlēs ieņem astoto vietu, bet «Iurbentia Basket» ar deviņiem panākumiem 20 mačos atrodas desmitajā vietā.