Valters: ar vienu sastāvu četros turnīros nespēlēsim

Apollo
0 komentāru

Basketbola kluba «VEF Rīga» viceprezidents Valdis Valters šodien preses konferencē pastāstīja, ka komandas sastāvs ir gandrīz nokomplektēts.

Valdis Valters

Foto: Edijs Pālēns/LETA

«Vēl meklēsim saspēles vadītāju, taču ar līguma parakstīšanu nesteigsimies - piedāvāsim try-out (izmēģinājuma) līgumu,» atklāj Valters. «Pašlaik labākie, kurus mēs vēlētos redzēt Rīgā, vēl cenšas iekļūt NBA komandās.»

Kluba viceprezidents norāda, ka spēlēt četros turnīros - LBL, «Mastercard» BBL, VTB Vienotajā basketbola līgā un ULEB kausa izcīņā - ar vieniem un tiem pašiem spēlētājiem nebūs iespējams.

«Svarīgākie turnīri mums būs VTB Vienotā līga un ULEB kauss, bet LBL un BBL spēlēsim ar otro sastāvu vai arī ar spēlētājiem, kuri atgūstas no savainojumiem un gatavojas atgriezties lielajā komandā. Kā būs pavasarī uz LBL izslēgšanas spēlēm - to vērtēsim jau nākamajā gadā,» skaidro Valters.

Valters izteica gandarījumu, ka klubam izdevies piesaistīt komandai «trīs zelta zivtiņas». «Pirmā ir galvenais treneris Rims Kurtinaitis, kurš ir piemērots tieši «VEF Rīga» komandai, otrā ir baltkrievu centrs Artjoms Parahovskis, kurš aizvadīja ļoti labu NCAA sezonu, bet trešā ir Kristaps Janičenoks, kurš pēc vairāku gadu prombūtnes ir atgriezies Latvijā.» 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv