Valters: trīspunktnieks garām, bumba driblā uz kājas un... Papildināts

Apollo
0 komentāru

«VEF Rīga» galvenais treneris Valdis Valters pēc piedzīvotā zaudējuma Eiropas Izaicinājuma kausa turnīra apakšgrupu turnīra trešajā spēlē Olimpiskajā sporta centrā (OSC) Belgradas FMP komandai sacīja, ka pretiniekiem izšķirošajos brīžos ir klāt bijusi veiksme, bet laukuma saimniekiem nianses un kļūdas izšķīra spēles likteni.

Valters: trīspunktnieks garām, bumba driblā uz kājas un...

Foto: R.Oliņš/«Apollo»

«Ir nepatīkami zaudēt šādā spēlē. Jāatzīst, ka pretinieks bija stiprāks. Viņiem izšķirošajos brīžos veicās, savukārt mums trīspunktnieks lidoja garām grozam, driblā bumba uz kājas uzkrita un vēl visādas neveiksmes. Belgradas basketbolistiem šodien viss izdevās. Saviem puišiem neko nevaru pārmest, visi cīnījās,» piebilda treneris.

Belgradas FMP galvenais treneris Vlade Djurovičs: «Esmu priecīgs par uzvaru, bet ne par parādīto sniegumu. Esam jauna komanda, Serbijas līgā visjaunākā, ja skatāmies pēc spēlētāju vecuma. Vecākajam spēlētājam 23 gadi. Sekoju līdzi Baltijas basketbolam, jo pirms trīs gadiem trenēju «Lietuvas Rytas» klubu. Labi pārzinu šo reģionu. Pretinieku rindās pārsteidza Ivans Ņeļubovs, kurš aizvadīja labu spēli. Uzskatu, ka no apakšgrupas tālāk tiks «Banvit» un mēs,» norādīja Djurovičs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv