Valters uz Ukrainu? Viļums un Skirmants uz «Baronu/LMT»?

Apollo
0 komentāru

Basketbola aprindās izskanējušas runas, ka Sandis Valters varētu pamest Rīgas ASK komandu, bet Latvijas čempionus «Baronu/LMT» varētu papildināt Uģis Viļums un Mārtiņš Skirmants.

Sandis Valters

Foto: AFI

Balstoties uz neoficiāliem avotiem, Valters karjeru, iespējams, turpinās kādā no Ukrainas klubiem. Atgādinam, ka Rīgas ASK skāra finansiālās problēmas, kuru dēļ no komandas tika atbrīvoti gandrīz visi leģionāri (palika tikai Andrjus Mažutis), bet tagad kārta, iespējams, pienākusi arī dārgākajiem pašmāju basketbolistiem. 

Valters Rīgas ASK komandā spēlē jau kopš 2005. gada, bet pirms tam viņš nepilnu sezonu jau spēlēja Ukrainā, pārstāvot Mariupoles «Azovmash».

Viļums pagājušo sezonu izlaida savainojuma dēļ, bet vasarā no Rīgas ASK pārgāja uz «Liepājas lauvu» komandu. Jāpiebilst, ka «Liepājas lauvas» šonedēļ jau lauza līgumus ar diviem spēlētājiem - Salvi Mētru un krievu leģionāru Alekseju Zorinu.

Skirmants šo sezonu uzsāka BK «Ventspils» komandā, bet pagājušajā nedēļā klubs pārtrauca sadarbību ar latviešu centra spēlētāju, kurš iepriekš jau ir spēlējis «Barons/LMT» sastāvā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv