Van Dammes neredzētais triks kļuvis par interneta hitu Video Attēlu galerija

Apollo
12 komentāri

«Volvo Trucks» reklāma «The Epic Split» kļuvusi populāra visā pasaulē un tikai četrās nedēļās kļuvusi par jebkad visvairāk skatīto automobiļu reklāmu «YouTube» kanālā. 

Kā informē «Volvo Truck Latvia» mārketinga menedžere Dace Rostoka, video vairāk nekā sešus miljonus reižu pārpublicēts sociālajos tīklos, vairāk nekā desmit miljonus reižu pieprasīts meklētājā «Google» un apspriests medijos visā pasaulē.

Jau vēstīts, ka slavenais Holivudas spraiga sižeta filmu zvaigzne Žans Klods van Damme «Volvo Truck» īsfilmā izpildīja savu līdz šim iespaidīgāko triku. 

Video redzams, kā van Damme, katru kāju balstīdams uz cita automašīnas sānu spoguļa, mašīnām braucot atpakaļgaitā, izpilda savu pasaulslaveno špagatu. Viņš nemainīgi paliek pozīcijā visu brauciena ilgumu.

«Tas būs neparasti, un ko tādu jūs vēl nebūsit redzējuši nevienā filmā vai reklāmā,» pirms ainas uzņemšanas pamestā lidlaukā Spānijā sacījis beļģu zvaigzne, norādot: «Pirms špagata izpildes starp kravas automašīnām es apskatīju sižeta skices, un tas viss izskatījās lieliski. Īsfilma būs ļoti iespaidīga un iedvesmojoša.» 

Gadu gaitā špagats neskaitāmas reizes izpildīts daudzās Žana Kloda van Dammes filmās un kļuvis par viņa «firmas zīmi». Taču līdz šim ne viņš, nedz arī kāds cits nav izpildījis špagatu starp divām braucošām kravas automašīnām.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

15.12.2017
Ienākt apollo.lv