Van Morisona «Astral Weeks» pēc 40 gadiem

Apollo
0 komentāru

Iznācis Van Morisona koncertalbums «Astral Weeks Live at Hollywood Bowl», kurā īru dziesminieks kopā ar lielisku pavadītājsastāvu pilnā apjomā izpilda savu leģendāro albumu «Astral Weeks».

Van Morisona «Astral Weeks» pēc 40 gadiem

«Astral Weeks» 1968. gada oriģinālieraksts, kurā Morisons ķeltu misticismu apvienojis ar džezu, ritmblūzu un neatkārtojami izjustu atmsofēru, savā laikā izpelnījās minimālu ievērību, bet nu jau sen tiek uzskatīts par vienu no visu laiku skaistākajiem un nozīmīgākajiem populārās mūzikas darbiem.

Šūpuļdziesmu kolekcionārs Klāss Vāvere stāsta: «Maģisks, romantisks, reālistisks, blūzīgs, soulīgs, džezīgs, balādisks, naksnīgs, pārlaicīgs un bezgalīgs… Par «Astral Weeks» par runāt bezgalīgi, taču daudz labāk to ir noklausīties. Un vairākkārt – gan muzikāli, gan garīgi tas ir tik ietilpīgs, ka vienā reizē neaptvert. Es to klausos jau gadiem un joprojām atklāju ko jaunu. Nepārspīlējot varu teikt, ka bez šī albuma mana dzīve būtu nabadzīgāka.»

Jaunais koncertieraksts veikts 2008. gada nogalē, atzīmējot oriģinālalbuma četrdesmitgadi, un papildināts ar vēl divām klasiskām Van Morisona dziesmām «Listen to the Lion/The Lion Speaks» un «Common One».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv