Vanilla un Kristians Korns — jauns pāris?

Apollo
0 komentāru

Bijusī TV šova «Talantu fabrika» dalībniece Vanilla
pēc šķiršanās no aktiera Artūra Skrastiņa vairākus mēnešus sabiedrībā parādījās bez pavadoņa. Pēdējā laikā viņa vairākkārt redzēta mūziķa Kristiana Korna kompānijā.

Sestdien Vanilla (Marta Kukarāne, 24) un Kristians Korns (25) kopā apmeklēja Ventspils popgrupas «Jūras akmentiņi» 10 gadu jubilejas svinības. Gan Marta, gan Kristians savulaik bijuši šīs grupas dalībnieki — Marta tajā darbojās kopš grupas dibināšanas 1995. gadā, bet Kristians pievienojās gadu vēlāk.

Uz grupas jubilejas svinībām Marta un Kristians ieradās reizē. Vakara gaitā Korns rūpējās par Vanillas nepilnus trīs gadus veco meitiņu Elīzu, rotaļājoties un izklaidējot viņu. Vaicāti par savām attiecībām, jaunieši bija visai lakoniski. «Mēs esam labi draugi,» sacīja Kristians. Nedaudz daiļrunīgāka bija Marta: «Varētu teikt, ka esam «smilšukastes draugi», jo pazīstam viens otru kopš bērnības — abi esam ventspilnieki. Par to, kas starp mums ir pašlaik, runāt negribu — rakstiet, ko vēlaties!» Vaicāta, cik sen pārtraukusi attiecības ar Dailes teātra aktieri Artūru Skrastiņu, Vanilla atbildēja: «Ar Artūru mani sen vairs nekas nevieno. Par šo tēmu vairāk runāt nevēlos.»

Kā novēroja žurnāls «Vakara Ziņas», pēc svētku mielasta mājup jaunieši devās reizē.

Plašāku popularitāti Marta ieguva TV realitātes šovā «Talantu fabrika». Tobrīd viņai bija attiecības ar savas meitas tēvu — dziedātāju Jāni Kurševu. Drīz pēc šova šīs attiecības pārtrūka, un Vanilla bieži tika redzēta Artūra Skrastiņa sabiedrībā. Nesen viņa pārtrauca sadarbību ar TV kompāniju LNT, kur vadīja raidījumu «Latvijas mūzikas stunda». Patlaban Marta strādā kādā privātā uzņēmumā par biroja administratori.

Kristians sabiedrībai kļuva pazīstams kā «C–Stones» dalībnieks, kas pērn pameta grupu, lai piedalītos rokgrupā «Superhuman» kā solists un ģitārists.

Vanilla un Kristians Korns — jauns pāris?

Foto: AFI

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv