Vaņina pārstāvētā «Sion» paliek bez Eirokausiem

2 komentāri

Ieilgušo neveiksmju sēriju ar uzvaru Šveices čempionāta pēdējās kārtas spēlē sestdienas vakarā pārtrauca Latvijas vārtsarga Andra Vaņina pārstāvētā «FC Sion» komanda, tomēr arī tas neļāva tikt pie ceļazīmes uz nākamās sezonas Eiropas klubu turnīriem.

Andris Vaņins

Pēdējās kārtas mačā «Sion» izbraukumā ar 4:2 (0:0) uzvarēja «FC Zurich» komandu, pārtraucot piecu «sauso» zaudējumu sēriju, bet Vaņins kārtējo reizi laukumā aizvadīja visas 90 minūtes.

Latvijas izlases pirmo numuru attiecīgi 50. un 56. minūtē pārspēja uzbrucēji Mario Gavranovičs un Josips Drmičs, kuri uz to brīdi panāca attiecīgi 1:1 un 2:2.

Iepriekšējās piecās turnīra spēlēs «Sion» komanda piedzīvoja piecus zaudējumus ar kopējo vārtu attiecību 0:16, bet pēdējās desmit cīņās Vaņina pārstāvētais klubs izcīnīja tikai divas uzvaras.

Kopvērtējumā «Sion» komanda ar 48 punktiem 36 spēlēs ieņēma sesto vietu, bet par čempioniem ceturto reizi pēc kārtas kļuva «FC Basel 1893» futbolisti, kas iekrāja 72 punktus.