Vaņins ielaiž četrus vārtus Šveices čempionāta spēlē

6 komentāri

Sagrāvi Šveices futbola čempionāta spēlē svētdien piedzīvoja Latvijas izlases vārtsarga Andra Vaņina pārstāvētā «Sion» komanda, kas viesos ar 1:4 (0:2) atzina «Zurich» vienības pārākumu.

Kā jau ierasts, Vaņins laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Pirmajā puslaikā Vaņinu pārspēja brazīliešu pussargs Pedru Enrike un Marko Šēnbehlers, bet otrajā puslaikā divreiz izcēlās uzbrucējs Mario Gavranovičs. «Sion» komandas labā vienīgos vārtus 85.minūtē no 11 metru soda sitiena atzīmes guva aizsargs Rafaels Kohs, panākot cīņas gala rezultātu.

Pirms šī mača Vaņins divās spēlēs pēc kārtas bija palicis nepārspēts.

«Sion» 15 spēlēs izcīnījusi 17 punktus, kas ļauj kopvērtējuma tabulā ieņemt astoto vietu. Tikmēr «Zurich» ar 18 punktiem ieņem sesto pozīciju.

Iepriekšējā sezonā «Sion» komanda valsts čempionātā ieņēma sesto vietu, bet par čempioniem ceturto reizi pēc kārtas kļuva «Basel» futbolisti.

Vaņins «Sion» komandai pievienojās 2009.gada jūlijā un kopš tā laika ir stabils vienības pamatvārtsargs. Nesen viņš pagarināja līgumu ar «Sion» līdz 2017.gada vasarai.