Vanšu tilta margu krāsošana izmaksās 50 tūkstošus latu

Apollo
32 komentāri

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komiteja šodien piešķīra gandrīz 50 tūkstošus latu Vanšu tilta margu krāsošanai Daugavas lejteces pusē. Satiksmes departaments sagatavoja margu krāsošanas tāmi par 49 793 latiem pēc veloceliņa Centrs - Imanta apsekošanas šī gada 22.aprīlī, kad pašvaldības amatpersonas konstatēja margu slikto stāvokli.

Vanšu tilta margu krāsošana izmaksās 50 tūkstošus latu

Foto: Evija Trifanova/LETA

Margas krāsos tikai vienā tilta pusē, kurā iezīmēts gājēju un velosipēdu celiņš, kas ved uz tilta malā topošo atpūtas vietu Ķīpsalā. Departamenta speciālisti komitejas deputātiem skaidroja, ka šajā pusē margas ir apsūbējušas un bojātas vairāk, tādēļ, ka, visticamāk, tās ietekmē valdošie vēji no jūras puses. Krāsošanas darbus plānots pabeigt šī mēneša laikā.

Savukārt 1756 latu tika atvēlēti zilas krāsas velo simbolu uzklāšanai Elizabetes ielas posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Krišjāņa Barona ielai, Dzirnavu ielas posmā no Marijas ielas līdz Tērbatas ielai un Lāčplēša ielas posmā no Aleksandra Čaka ielas līdz Skolas ielai.

Komitejas priekšsēdētājs Vadims Baraņņiks atgādina, ka šis ir pilotprojekts, ar kuru pašvaldība mudina autovadītājus uzlabot attieksmi pret velobraucējiem: «Ja redzēsim, ka šādas joslas veicina automašīnu vadītāju un velosipēdistu savstarpēju sapratni, tādas pakāpeniski tiks izveidotas uz citām centra, kā arī maģistrālajām ielām.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv