Vārpiņas bijušajam jauna mīlestība

Apollo
40 komentāri

Kamēr Agnese Vārpiņa pavada laiku ar hokejistu Sandi ozoliņu (vairāk lasiet šeit - Ozoliņš nomainījis TV dīvas; jaunā mīla - Vārpiņa), arī viņas bijušajam vīram mīlas frontē veicas. Nikolajs Šestakovs esot kopā ar kādu Maskavas skaistuli, vēsta žurnāls «Kas Jauns». 

Vārpiņas bijušajam jauna mīlestība

Aizvadītās vasaras Martini ballītē Vārpiņai nebija pavadoņa.

Foto: Martini party

Vārpiņas un Šestakova laulība oficiāli tikusi šķirta šī gada 6. februārī. Kamēr Agnese šķiršanās laikā no publiskiem izteikumiem vairījās, viņas nu jau bijušais vīrs nebija tik noslēpumains un presei ik pa brīdim atklāja savas sirds mokas un šķiršanās iemeslu iztirzājumus (vairāk lasiet - Vārpiņas bijušais vīrs mokās pretrunās: Agnese viņu izmantojusi naudas dēļ vai tomēr ne?).

Kādu laiku Nikolajs atguvās Kiprā, kur laiku pavadīja ar meitu Poļinu no pirmās laulības. Tagad viņš esot atguvies no šķiršanās pārdzīvojumiem un, kā vēsta «Kas Jauns», atgriezies Rīgā, turklāt ar jaunu daiļavu pie sāniem. 

Ar simpātisko tumšmati Arīnu abi esot iepazinušies šopavasar Maskavā. Nikolajs neslēpjot, cik ļoti iemīlējies jaunajā draudzenē un ar lielu aizrautību izrāda savai mīļotajai Rīgu. Abi arī jautri pavadot laiku draugu kompānijā.

Žurnālam «Kas Jauns» Nikolajs nav slēpis sajūsmu: «Mums ar Arīnu viss ir ļoti nopietni. Un galvenais - viņai nav svarīgi, cik naudas man ir. Viņai esmu vajadzīgs tikai es pats. Viņa ir brīnišķīga,  un es beidzot atkal esmu laimīgs.» 

Kā liecina žurnālā redzamie foto, par jaunām vēsmām Šestakova dzīvē lieca arī imidža maiņa - Šestakovs nogriezis pusgaros matus un nu izskatoties vizuāli jaunāks. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

15.12.2017
Ienākt apollo.lv