Vasarā Ventspilī nedarbosies Ūdens parka baseini un atrakcijas

Apollo
0 komentāru

Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks no 1. jūlija līdz pat 31.augustam darbosies vasaras režīmā. Tas nozīmē, ka šai laikā būs slēgts jaunais Ūdens atrakciju un SPA komplekss, mazais un lielais baseins.

Vasarā Ventspilī nedarbosies Ūdens parka baseini un atrakcijas

Publicitātes foto.

Savukārt tie apmeklētāji, kuri nevēlas zaudēt iegūto fizisko formu, varēs apmeklēt atlētikas zāli darba dienās no plkst. 9.00 līdz 21.00. Pēc mainīta grafika notiks arī aerobikas nodarbības, par ko precīzāku informāciju iespējams iegūt pie savām trenerēm.

Pēc rekonstrukcijas Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks apmeklētājiem pilnu pakalpojumu servisu nodrošina no 2009.gada nogales. Turklāt papildus ierastajiem pakalpojumiem nu klientiem pieejams arī jaunais Ūdens atrakciju un SPA komplekss, kurā iespējams baudīt gan ūdens priekus, gan relaksēties pirtīs, gan uzlabot veselību sāls istabā. 2010.gada pirmajā pusē Ūdens piedzīvojumu parkā apmeklētāji pakalpojums izmantojuši jau vairāk kā 65 tūkstotis reižu, no tiem 21 tūkstotis pabijuši ūdens atrakciju daļā. Jaunākās aktualitātes un cita svarīga informācija par parku atrodama mājas lapā «udensparks.lv».

Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka visi pakalpojumi būs pieejami atkal š.g. rudenī, bet šobrīd ūdens prieku baudīšanai aicinām apmeklēt Ventspils Pludmales akvaparku! Sīkāka informācija «pludmalesakvaparks.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv