Vasaras kūrortsezonas atklāšanas laikā Jūrmalā būs satiksmes pārkārtojumi

Apollo
0 komentāru

Lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību un satiksmes drošību Jūrmalas vasaras kūrortsezonas atklāšanas svētku laikā 2013.gada 18.maijā, Jūrmalas pilsētā noteikti satiksmes pārkārtojumi.

Vasaras kūrortsezonas atklāšanas laikā Jūrmalā būs satiksmes pārkārtojumi

Foto: LETA

Laikā no 16.maija plkst. 24.00 līdz 19.maijam plkst. 7.00 tiks slēgta satiksme Majoru stāvlaukumā un Omnibusa ielā posmā no Jūras ielas līdz Jomas ielai. Transportlīdzekļiem aizliegts stāvēt Dzintaru prospektā posmā no Lazdonas ielas līdz Turaidas ielai.

Svētku gājiena laikā 18.maijā no plkst 12.20 līdz laikam, kad kolonna aizgājusi, būs slēgta satiksme Dzintaru prospektā un Turaidas ielā posmā no Lazdonas ielas līdz Jomas ielai. Svētku gājiena laikā satiksme būs slēgta Raunas ielā, Turaidas ielas un Dzintaru prospekta krustojumā, Ikšķiles ielā, Aizkraukles ielā, Turaidas un Jomas ielas krustojumā, Jāņa Pliekšāna ielā pie Jomas ielas, Konkordijas ielā pie Jomas ielas un Tirgoņu ielā pie Jomas ielas.

Lai vasaras kūrortsezonas atklāšanas svētku dalībniekiem būtu ērtāka nokļūšana uz svētku norises vietu un pēc svētku pasākuma mājup Jūrmalā, 18. maijā sabiedriskā transporta autobusi maršrutā Nr.4 kursēs pēc darba dienu kustības saraksta. Maršrutā Nr.4 tiks organizēts papildu reiss no Bulduriem uz Kauguriem plkst.23.10 un maršrutā Nr.10 papildu reiss plkst.23.10 no dzelzceļa stacijas «Dubulti» uz Buļļuciemu.

Vasaras kūrorta sezonas atklāšanas svētku dienā, 18.maijā, satiksmes autobusos Jūrmalā maršrutos Nr. 1, 4, 6, 7 un 8 varēs braukt bez maksas.

Pilsētas viesu ērtībām, kas Jūrmalā ierodas ar automašīnu, caurlaižu iegādes punktā Priedainē tagad uzstādīti trīs maksājumu karšu termināļi vienreizējo iebraukšanas caurlaižu iegādei. Norēķinu karšu termināļus var atpazīt pēc norādēm - uz termināļiem ir norēķinu karšu uzlīmes.

Maksājumiem izmantojamas jebkuras bankas izsniegtās «MasterCard», «Maestro», «Visa» un «Visa Electron» kartes. Vēršam uzmanību uz to, ka šie termināļi domāti tikai maksājumiem ar karti. Maksa par vienreizēju iebraukšanu Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā ir viens lats. Savukārt automašīnas Jūrmalas pilsētā vietās, kur atļauta autotransporta novietošana, var novietot bez maksas (izņemot privātās autostāvvietas).

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv