Vasiļevskis ar 84,65 metriem uzvar Jūdžinā Pozitīvi

Apollo
0 komentāru

Latvijas šķēpmetējs Vadims Vasiļevskis sestdienas vakarā izpildīja 84,65 metrus tālu raidījumu un izrāva uzvaru ASV pilsētā Jūdžinā notikušajā šīs sezonas «Dimanta līgas» ceturtajā posmā.

Vadims Vasiļevskis

Foto: R. Oliņš/Apollo

Savu labāko rezultātu Vasiļevskis uzrādīja pēdējā, sestajā mēģinājumā, sasniedzot savu šīs sezonas labāko rezultātu. Tāpat Vasiļevskis uzrādīja arī jaunu Jūdžīnas sacensību rekordu.

Otrajā vietā ar rezultātu 83,78 metri ierindojās čehs Vitešlavs Veselijs, bet trešo vietu izcīnīja Jaunzēlandes sportists Stjuarts Farkuhars, kurš šķēpu raidīja 82,23 metrus tālu.

Tikmēr pēdējo, septīto vietu ieņēma pasaules junioru rekordists Zigismunds Sirmais, kura rezultāts bija 70,24 metri.

No Latvijas šķēpmetējiem Londonas olimpisko spēļu normatīvu jau izpildījuši Vasiļevskis un Sirmais, bet uz trešo ceļazīmi pašlaik visreālāk pretendē Ansis Brūns, Ēriks Rags un Ainārs Kovals.

Tikmēr tāllēkšanas sacensībās sievietēm piekto vietu ieņēma Ineta Radeviča, kura savā labākajā mēģinājumā aizlēca 6,64 metrus tālu. Uzvaru ar rezultātu 6,84 metri izcīnīja Lielbritānijas pārstāve Šara Proktore.

«Dimanta līga» turpināsies ar posmiem Oslo, Ņujorkā, Parīzē, Londonā, Monako, Stokholmā, Lozannā, Birmingemā un Cīrihē, bet sacensību sezona noslēgsies ar 7. septembrī Briselē paredzētajām sacensībām.

Katrā no 32 disciplīnām sportisti, kuri «Dimanta līgas» noslēgumā būs saņēmuši visvairāk punktu, tiks apbalvoti ar četru karātu dimantu, kura vērtība būs apmēram 80 000 ASV dolāru (43 440 latu).

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv