Vasiļevskis un Kovals iekļūst finālā Papildināts

Apollo
0 komentāru

Pasaules čempionātā vieglatlētikā šķēpa mešanā finālā ir iekļuvis latviešu šķēpmetējs Vadims Vasiļevskis, kurš piektdien startēja B grupā un ar rezultātu 86,69 metri ieņēma pirmo vietu.

Vadimam Vasiļevskim konkurentu kvalifikācijā nebija - pārliecinoši labākais rezultāts.

Vadimam Vasiļevskim konkurentu kvalifikācijā nebija - pārliecinoši labākais rezultāts.

Foto: Reuters/«Scanpix»

Vasiļevskis savu labāko rezultātu uzrādīja jau pirmajā mēģinājumā. Jāpiebilst, ka sportistam ir labākais rezultāts ne tikai starp B grupas, bet arī starp visiem šķēpa metējiem. Kad B grupas sportisti bija veikuši otros mēģinājumus, stadionā sākās stiprs lietus un sacensības tika pārtrauktas.

«Apollo» jau ziņoja, ka Pasaules čempionātā vieglatlētikā šķēpa mešanā finālā neiekļuva latviešu škēpa metējs Ēriks Rags, savukārt Aināram Kovalam bija jāgaida otras grupas rezultāti, lai noskaidrotu vai sportists ir ticis finālā.

Pēc pēdējās informācijas B grupas sportisti trešos mēģinājumus neveiks, līdz ar to Kovala uzrādītais rezultāts ļauj viņam ieņemt astoto vietu un kvalificēties finālam.

Rags kvalifikācijas sacensībās uzrādīja rezultātu - 76,23 metri un A grupā ierindojās 15.vietā 24 sportistu konkurencē. Savukārt Kovala labākais rezultāts bija 79,76 metri, kas vieglatlētam deva piekto vietu grupā.

 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv