Vasiļjevam 1+1 uzvarā pār «Freezers»

Vācijas čempionāta (DEL) spēlē šodien Latvijas izlases uzbrucējs Herberts Vasiļjevs guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, palīdzot Krēfeldes «Pinguine» komandai izbraukumā ar 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) pieveikt Hamburgas «Freezers».

Herberts Vasiļjevs

Vasiļjevs spēles trešajā periodā guva trešos vārtus "Pinguine" komandas labā. Kopā Vasiļevs izpildīja trīs metienus pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, bet viņa lietderības koeficients bija pozitīvs +2.

Citā mačā uzvaru izcīnīja arī bijušā Latvijas izlases spēlētāja Igora Pavlova vadītais Ķelnes «Haie», kas pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0) pieveica Štraubingas «Tigers» hokejistus.

Pēc šīs spēles abas komandas atrodas DEL čempionāta kopvērtējuma labāko komandu vidū - «Haie» četros mačos tikusi pie astoņiem punktiem, bet «Pinguine» hokejisti izcīnījuši septiņus punktus. Sekmīgi spēlē arī latviešu aizsarga Arvīda Reķa pārstāvētā Volfsburgas «Grizzly Adams» komanda, kas trīs mačos izcīnījusi sešus punktus.