Vasiļjevam ar Masaļski uzvara, Reķim zaudējums

Vācijas hokeja čempionāta (DEL) spēlē svētdien divas rezultatīvas piespēles izpildīja Latvijas izlases spēlētājs Herberts Vasiļjevs, palīdzot Krēfeldes klubam «Pinguine» izbraukumā ar rezultātu 8:5 pieveikt Īzerlonas «Roosters».

Herberts Vasiļjevs ar 16 gūtiem vārtiem un 31 rezultatīvu piespēli dala septīto vietu rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

Pirmās trešdaļas 12. minūtē Vasiļjevs rezultatīvi asistēja komandas biedram Čarlijam Stīvensam, kad viņš atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas 16. minūtē pēc Vasiļeva piespēles vārtus guva Rihards Pavļikovskis, panākot neizšķirtu rezultātu 4:4. Vēl šajā mačā latvietis izdarīja divus metienus uz vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, bet viņa lietderības koeficients bija pozitīvs +1.

Šīs sezonas 44 spēlēs Vasiļjevs ir guvis 16 vārtus un izdarījis 31 rezultatīvu piespēli, kopumā nopelnot 47 rezultativitātes punktus. DEL rezultatīvāko spēlētāju sarakstā Vasiļjevs ieņem dalītu septīto vietu.

Ar vienu rezultatīvu piespēli izcēlās arī Latvijas aizsargs Arvīds Reķis, tomēr viņa pārstāvētā Volfsburgas «Grizzly Adams» komanda savā laukumā ar 4:5 zaudēja Augsburgas «Panther» klubam. Šajā mačā Reķis izdarīja vienu metienu uz vārtiem, bet otrās trešdaļas 13. minūtē nopelnīja 5+20 minūšu sodu. Latvieša lietderības koeficients bija pozitīvs +1.

Reķis sezonas 44 mačos ir guvis 11 vārtus un izpildījis desmit rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis 102 soda minūtes.

Tikmēr jau trešo uzvaru pēc kārtas izcīnīja DEL pastarīte Dīsburgas «Fusche», kurā spēlē Latvijas izlases vārtsargs Edgars Masaļskis. «Fuchse» ar rezultātu 5:2 izbraukumā pieveica Kaseles vienību «Huskies», bet Masaļskis atvairīja 42 no 44 metieniem.

Šī Masaļskim bija trešā uzvara «Fusche» sastāvā aizvadītajās astoņās spēlēs.

DEL kopvērtējumā komanda «Pinguine» ar 75 punktiem 44 mačos ieņem ceturto vietu, «Grizzly Adams» kontā ir 65 punkti 45 spēlēs, kas ļauj atrasties devītajā vietā, bet «Fuchse» ar 35 punktiem joprojām atrodas pārliecinošā pēdējā 16. vietā.