Vasiļjevam un Masaļskim zaudējums, Reķim uzvara

Vācijas hokeja čempionāta spēlē svētdien rezultatīvu piespēli izpildīja Latvijas izlases uzbrucējs Herberts Vasiļjevs, taču viņa pārstāvētā komanda Krēfeldes «Pinguine» ar rezultātu 3:7 izbraukumā zaudēja Diseldorfas «Metro Stars» vienībai.

Arvīds Reķis un viņa pārstāvētais klubs Volfsburgas «Grizzly Adams» izcīnīja svarīgu uzvaru cīņā par vietu izslēgšanas spēlēs.

Vasiļjevs šajā mačā uz vārtiem izdarīja sešus metienus, nopelnīja divas soda minūtes, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs –2.

Tāpat zaudējumu piedzīvoja vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvētā Dīsburgas «Fuchse» komanda, kas ar 3:8 atzina Manheimas «Adler» pārākumu. Masaļskis laukumā pavadīja pirmo trešdaļu, kurā atvairīja 12 no 16 metieniem, bet pēc tās viņš tika nomainīts, un Masaļska vietā laukumā stājās Kristians Lutgess.

Savukārt pie uzvaras tika aizsarga Arvīda Reķa pārstāvētā Volfsburgas «Grizzly Adams» komanda, kas ar 4:3 izbraukumā pieveica Frankfurtes «Lions» komandu. Latviešu aizsargs mačā izdarīja divus metienus uz vārtiem, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs –1.

Vācijas čempionāta kopvērtējumā «Pinguine» ar 81 punktu 50 mačos ieņem piekto vietu un jau nodrošinājusi dalību play-off turnīrā. «Grizzly Adams» kontā ir 77 punkti, un komanda atrodas astotajā vietā, bet «Fuchse» komanda ar 40 punktiem atrodas pēdējā 16. vietā.