Vasiļjevam Vācijā gūti vārti un rezultatīva piespēle

Vācijas hokeja čempionāta (DEL) spēlē svētdien ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli izcēlās Latvijas valstsvienības uzbrucējs Herberts Vasiļjevs, palīdzot Krēfeldes «Pinguine» vienībai ar 5:3 (1:0, 2:2, 2:1) savā laukumā pieveikt Štraubingas «Tigers» vienību.

Vasiļjevs otrā perioda septītajā minūtē guva savas komandas otros vārtus, palīdzot tai izvirzīties vadībā ar rezultātu 2:1, savukārt noslēdzošās trešdaļas 17.minūtē latvietis ar rezultatīvu piespēli palīdzēja partneriem palielināt «Pinguine» pārsvaru no 4:3 uz 5:3. Kopumā Vasiļevs izdarīja trīs metienus pa sāncenšu vārtiem un nopelnīja pozitīvu +1 lietderības koeficientu.

Šajā sezonā Vasiļjevs kluba 28 spēlēs guvis septiņus vārtus un partneriem atdevis 19 rezultatīvas piespēles

Citā spēlē pie uzvaras izdevās tikt arī Latvijas izlases aizsargam Arvīdam Reķim un viņa pārstāvētajai Volfsburgas «Grizzly Adams» komandai, kas mājās ar 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) uzveica Diseldorfas «Metro Stars» vienību. Reķis izdarīja venu metienu pa pretinieku vārtiem un cīņu noslēdza ar pozitīvu +2 lietderības koeficientu.

DEL kopvērtējumā «Grizzly Adams» ar 48 punktiem ieņem sesto pozīciju, savukārt «Pinguine» ar izcīnītiem 34 punktiem atrodas 12.vietā 15 klubu konkurencē.