Vasiļjevam vārti, Reķim un Masaļskim uzvara

Vācijas hokeja čempionāta spēlē piektdien vārtus guva Latvijas izlases uzbrucējs Herberts Vasiļjevs, taču Krēfeldes «Pinguine» komanda, kuru trenē bijušais Latvijas izlases hokejists Igors Pavlovs, ar rezultātu 1:3 savā laukumā zaudēja Ingolštades ERC komandai.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Vasiļjevs guva «Pinguine» vienīgos vārtus šajā mačā, panākot neizšķirtu rezultātu 1:1. Kopumā uzbrucējs izdarīja piecus metienus pa vārtiem, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

Šīs sezonas 46 aizvadītajās spēlēs Vasiļjevs ir guvis 19 vārtus un izdarījis 32 rezultatīvas piespēles, kopumā nopelnot 51 rezultativitātes punktu. DEL rezultatīvāko spēlētāju sarakstā Vasiļjevs ieņem piekto vietu.

Citā mačā Latvijas aizsarga Arvīda Reķa pārstāvētā komanda Volfsburgas «Grizzly Adams» savā laukumā ar rezultātu 3:2 pieveica Berlīnes «Eisbaren». Latvietis šajā spēlē izdarīja vienu metienu pa vārtiem, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs -1.

Pie uzvaras tika arī Latvijas izlases vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvētā Dīsburgas «Fuchse» komanda, kas ar 5:4 savā laukumā pieveica Ķelnes komandu «Haie». Masaļskis šajā mačā atvairīja 44 no 48 pretinieka metieniem.

Vācijas čempionāta kopvērtējumā «Pinguine» ar 78 punktiem 46 mačos ieņem piekto vietu, «Grizzly Adams» kontā ir 71 punkts 47 spēlēs, kas tam ļauj atrasties astotajā vietā, bet «Fuchse» ar 37 punktiem joprojām atrodas pārliecinošā pēdējā, 16.vietā.