Vasiļjevs atzīts par vērtīgāko DEL «Zvaigžņu spēlē»

Latvijas izlases uzbrucējs Herberts Vasiļjevs sestdien tika atzīts par Vācijas hokeja līgas (DEL) «Zvaigžņu spēles» labāko spēlētāju Eiropas komandā.

Vasiļjevs, trešo reizi piedaloties DEL «Zvaigžņu spēlē», guva vienus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles Eiropas komandas labā, taču tas to neglāba no zaudējuma Ziemeļamerikas leģionāru vienībai. DEL līgā spēlējošie amerikāņi eiropiešus uzvarēja ar 9:8. Latviešu uzbrucējs guva savas komandas trešos vārtus pirmā perioda 18. minūtē.

11. DEL «Zvaigžņu spēle» norisinājās jaunajā O2 arēnā Berlīnē, kura tika atklāta pagājušā gada septembrī un to klātienē noskatījās vairāk nekā astoņi tūkstoši līdzjutēju.

Vasiļjevs jau ceturto gadu pārstāv Vācijas klubu Krēfeldes «Pinguine», bet vēl pirms tam vienu sezonu viņš aizvadīja Nirnbergas kluba rindās.