Vasiļjevs divreiz precīzs pret «Panthers»

Vācijas hokeja čempionāta spēlē ceturtdien divus vārtus guva Latvijas izlases uzbrucējs Herberts Vasiļjevs, palīdzot Krēfeldes «Pinguine» komandai uzvarēt Augsburgas «Panthers» ar 6:1.

Vasiļjevs guva spēles otros vārtus otrās trešdaļas 18. minūtē un komandas trešos vārtus trešā perioda 12. sekundē. Kopumā latvietis izdarīja divus metienus pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Šosezon aizvadītajā 41 spēlē Vasiļjevs guvis 14 vārtus un izpildījis 28 rezultatīvas piespēles, kas līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā viņam pašlaik dod desmito vietu.

Čempionāta kopvērtējumā «Pinguine», kuru trenē bijušais Latvijas izlases hokejists Igors Pavlovs ar 67 punktiem 41 spēlē pakāpās uz piekto pozīciju.

Savukārt vēl viena latvieša Arvīda Reķa pārstāvētā Volfsburgas «Grizzly Adams» vienība ar 63 punktiem pašlaik atrodas septītajā vietā, bet Edgara Masaļska pārstēvētais klubs Dīsburgas «Fuchse» izcīnītiem 26 punktiem ieņem pēdējo vietu čempionātā.