Vasiļjevs iemet divas ripas Masaļskim

Kārtējā Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē Herberta Vasiļjeva pārstāvētais klubs Krēfeldes «Pinguine» ar 6:1 uzvarēja Edgara Masaļska pārstāvēto komandu Duisburgas «Fuchse».

Jau pirmā perioda 43. sekundē Vasiļjevs pārspēja savu kolēģi Latvijas izlasē Masaļski un izvirzīja vadībā Krēfeldes komandu. Pirmajā trešdaļā Masaļska vārtos kopumā ielidoja divas ripas.

Spēles otrajā trešdaļā viesi savu pārsvaru vēl dubultoja. Perioda vidū Vasiļjevs guva savus otros vārtus spēlē, panākdams jau 3:0, bet vēl pēc 23 sekundēm Masaļski vēlreiz pārspēja Rolands Fervejs.

Trešajā trešdaļā Masaļskis arī tika divreiz pārspēts, bet mājinieki guva tikai vienus vārtus, tādejādi neļaujot «Pinguine» vārtsargam izcīnīt sauso uzvaru.

Aizvadītajā mačā Vasiļjeva kontā divi gūti vārti, viena rezultatīva piespēle un pozitīvs lietderības koeficients +1, bet Masaļskis atvairīja 32 no 38 pretinieku metieniem.