Vasiļjevs play-off sāk ar uzvaru un diviem vārtiem

5 komentāri

Vācijas hokeja līgā (DEL) play-off izcīņas pirmajā kārtā pie uzvaras trešdien tika Krēfeldes «Pinguine» komanda, kuru pārstāv Latvijas hokejists Herberts Vasiļjevs.

«Pinguine» savā laukumā ar rezultātu 3:1 pārspēja Ingolštates ERC hokejistus, bet Vasiļjevs atzīmējās ar diviem gūtiem vārtiem.

Vispirms pirmās trešdaļas 8. minūtē uzbrucējs vairākumā panāca izlīdzinājumu 1:1 bet trešās trešdaļas vidū guva trešos vārtus. Uzbrucēja rēķinā arī divas soda minūtes.

Citā mačā pārsteigumu sarūpēja Berlīnes «Eisbaren» hokejisti, kuri pret Hamburgas «Freezers» nokļuva iedzinējos ar 0:4, bet galarezultātā uzvarēja pagarinājumā ar 6:5.

Ķelnes «Haie» ar 6:1 sagrāva Štraubingas «Tigers», tikmēr Manheimas «Adler» ar 2:3 pagarinājumā piekāpās Volfsburgas «Grizzly Adams».