Vasiļjevs, Reķis un Jerofejevs pret Dāniju spēlēs tikai vienu maču Papildināts

Apollo
0 komentāru

Latvijas hokeja izlase šodien gatavojoties divām pārbaudes spēlēm ar Dānijas izlasi «Arēnā Rīga» aizvadīja treniņu.

Vasiļjevs, Reķis un Jerofejevs pret Dāniju spēlēs tikai vienu maču

Foto: R. Oliņš/«Apollo»

Latvijas hokejisti treniņu aizvadīja galvenā trenera Oļega Znaroka vadībā, bet Balašihā palicis galvenā trenera asistents Harijs Vītoliņš, kurš, neskatoties uz pārtraukumu KHL, palika kopā ar MVD komandu.

Treniņā nepiedalījās Krišjānis Rēdlihs, kurš ir saslimis un Jānis Sprukts, kurš kādā no pēdējām «Dinamo» spēlēm guva traumu. Visticamāk, pirmajā spēlē abi nepiedalīsies, bet par piedalīšanos ceturtdienas mačā savs vārds vēlāk būs sakāms komandas ārstam.

Tāpat vienu maču aizvadīs abi Vācijā spēlējošie - Herbets Vasiļjevs un Arvīds Reķis, kuriem piektdien jau jābūt savos klubos, jo Vācijas čempionātā decembrī pārtraukums nav. Līdzīgi ir ar Aleksandru Jerofejevu, kuru gaida Novokuzņeckā.

Uz ledus starp vārtsargiem nebija manāms Sergejs Naumovs, kas, visticamāk nozīmē, ka pieredzējušā vārtsarga pakalpojumus izlases treneru korpuss Vankūverā nedomā izmantot. Izskanēja arī runas, ka Naumovs esot vēlējies lielu apdrošināšanas naudu, bet LHF prezidents Kirovs Lipmans neesot bijis ar mieru par šādu prasību. Ja Naumovs izietu uz ledus kādā no spēlēm pret Dāniju, tad šāds solis tiktu vērtēts kā tests vārtsargam, lai zinātu, uz ko viņš ir spējīgs. Negribas ticēt, ka Znaroks un Co varētu Naumovu pārbaudīt pēdējā pārbaudes spēlē februārī pirms Olimpiādes.

Latvijas izlases hokejisti treniņu aizvadīja sekojošos virknējumos: sarkanie: - Reķis - Pujacs, Cipulis - Vasiļjevs - Ņiživijs; melnie: Laviņš - Galviņš, Dārziņš - Bērziņš - M. Rēdlihs; zilie: Sorokins - Sotnieks, Jekimovs - Širokovs -  Ankipāns; baltie: Jerofejevs - J.Rēdlihs, Saulietis - Bļinovs - Pečura, dzeltenie: Andersons, Meija, Želubovskis; vārtsargi: Masaļskis un Muštukovs.

Pēc treniņa portāls «Apollo» sarunājās Herbertu Vasiļjevu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv