Vasiļjevs un «Pinguine» zaudē, bet Krēfelde joprojām sērijā vadībā

2 komentāri

Zaudējumu Vācijas hokeja čempionāta (DEL) ceturtdaļfināla sērijas piektajā mačā ceturtdien piedzīvoja bijušā Latvijas izlases kapteiņa Herberta Vasiļjeva pārstāvētā Krēfeldes «Pinguine» komanda, kas ar 1:2 (0:2, 0:0, 1:0) savā laukumā piekāpās Ingolštates ERC hokejistiem.

Šosezon ļoti rezultatīvi spēlējošais Vasiļjevs šoreiz statistikā atzīmējās vien ar četrām soda minūtēm, trim metieniem pa vārtiem un neitrālu lietderības koeficientu.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 3-2 «Pinguine» labā. Abu komandu sestais mačs sestdien notiks Ingolštatē.

Šosezon Vasiļjevs 50 regulārā čempionāta spēlēs izcēlās ar 18 gūtiem vārtiem un 29 rezultatīvām piespēlēm, kas ļāva kļūt par komandas otro rezultatīvāko spēlētāju un visas līgas desmito rezultatīvāko hokejistu. Savukārt piecos izslēgšanas turnīra mačos viņa kontā pieci gūti vārti un viena rezultatīva piespēle.

Regulāro sezonu «Pinguine» komanda noslēdza kopvērtējuma trešajā vietā, bet ERC hokejisti bija sestie. Jāizceļ, ka regulārās sezonas četros savstarpējos mačos starp šīm divām vienībām pārāki allaž bija ERC kluba pārstāvji.

Marta vidū Vasiļjevs uz diviem gadiem pagarināja līgumu ar «Pinguine» komandu, kurā viņš spēlē pēdējās astoņas sezonas. Nav izslēgts, ka pēc sezonas beigām uzbrucējs varētu atgriezties Latvijas izlasē, lai arī aizpagājušā gada vasarā viņš pieņēma Vācijas pilsonību.