VEF 5. korpuss: atklāts projekts skeitborda kultūras attīstībai Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

2010. gada 01. martā, Rīgā, bijušās VEF rūpnīcas teritorijā, tika atklāts iekštelpu skeitparka «VEF 5 korpuss» pirmā kārta. Projekta pamatideja ir skeitborda kultūras attīstība.

VEF 5. korpuss ir vieta, kur var ne tikai skeitot, bet varēs arī apskatīt foto izstādes, piedalīties video seansos un galvenais, pavadīt laiku jaukā atmosfērā.

VEF 5. korpusa galvenajā telpā atrodas skeitparks. Mūsu iekštelpu skeitparka konstrukcijas ir piemērotas skeitbordam.

Nedēļas nogalēs notiks koncerti , kas pulcēs gan atpazīstamus mūzikas pārstāvjus, gan jaunos māksliniekus, dodot tiem iespēju uzstāties auditorijas priekšā.

Kā arī neatņemama sastāvdaļa ir grupu mēģinājumu telpa, kuru varēs apmeklēt visi interesenti! Protams, arī atceramies par iespēju visus interesentus apmeklēt mums visiem pazīstamā Egona Avota skeitborda skolu!

Kā jau attēlos var redzēt, mums ir pieejamas vairākas atsevišķas telpas mākslinieciskām aktivitātēm (visas nav parādītas attēlos). Tātad ja Tu esi enerģijas pilns vai arī Tev ir kāda laba ideja par telpu izmantošanu, pasākumu organizēšanu u.t.t., tad esi laipni gaidīts/a pie mums ciemos. Ar lielāko prieku uzklausīsim un pieņemsim cilvēkus ar vēlmi un apņēmību radīt un rīkot!!!

Sīkāku informāciju varat atrast mājas lapā «rigaindoor.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv